Jutan, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w 1993 roku.

drewno-opalowe-brennholz-n-7 Od początku głównym produktem były opakowania z drewna. W szybkim czasie firma wyspecjalizowała się w produkcji palet. Wysoka jakość produktów, krótki termin realizacji zamówień spowodowały, iż rosła sprzedaż a przedsiębiorstwo pozyskało nowych klientów.

 • W 1995 roku firma zaczęła eksportować swoje produkty za granicę, głównie do Niemiec i Danii.
 • W roku 1996 zwiększenie produkcji na dotychczasowo zajmowanym terenie nie było już możliwe. W trosce o dalszy rozwój przedsiębiorstwa zapadła decyzja o przeniesieniu lokalizacji w inne miejsce. Wybór padł na Stare Łysogórki, gdzie firma zakupiła zdewastowany zakład drzewny.
 • Po przewrowadzce i niezbędnych remontach przedsiębiorstwo w dalszym ciągu notuje wzrost sprzedaży. Stałe kontrakty handlowe sprawiają, iż zarząd zwiększa inwestycje i modernizuje hale.
 • Lata 1998-2002 to dalsze inwestycje: zakup nowych linii technologicznych i maszyn niezbędych przy produkcji opakowań drewnianych, zakup środków transportu do wywozu towarów jak i przywozu surowca, zakup wózków widłowych, budowa budynku biurowego, suszarni do drewna, utwardzenie placu itp.
  Polityka firmy to także inwestycje w pracowników, którzy poprzez szkolenia zwiększają swoje kwalifikacje.
 • W roku 2001 Jutan Sp. z o.o. uzyskuje gwarancje Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych na dostawy surowca.JUTAN: transport, palety
 • W 2003 roku Jutan staje się firmą rodzinną i to nie tylko ze względu na panującą w niej rodzinną atmosferę. Pracuje już bowiem w niej drugie pokolenie - Piotr Jesionek pełni funkcje dyrektora zakładu, Halina Jesionek przejmuje obowiązki kadrowej, a Witold Jesionek funkcje prezesa firmy.
 • Maj 2004 - wejście Polski w struktury Uni Europejskiej. Firma rozszerza działalność i w oparciu uzyskaną wcześniej licencję zaczyna świadczyć usługi transportowe na obszarze UE.
 • Listopad 2006 modernizacja hali produkcyjnej

 

 CertyfikatA

 


  Każdego dnia z linii produkcyjnych \"zjeżdżają\" tysiące palet i innych opakowań drewnianych.
Firma dysponuje pojazdami marki Scania zarówno do przywozu surowca, wywozu własnych towarów jak i świadczenia usług transportowch. Wizytówką firmy jest m.in. najnowszy ciągnik siodłowy serii R o najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych, które zapewniają kierowcy maksimum komfortu w trasie a naszym odbiorcom gwarantują bezpieczne i terminowe dostarczenie towaru.

Na nadchodzące lata kierownictwo firmy planuje dalsze inwestycje, tak by bardziej usprawnić proces produkcji, a pracownikom zapewnić jeszcze lepsze warunki.

Wykonujemy usługi:

 

 1. Suszenie drewna - nasza firma posiada własną, skomputeryzowaną suszarnię o dużej kubaturze
 2. Impregnacja drewna
 3. Wynajem maszyn budowlanych: koparki, ładowarki, wózki widłowe
 4. Transport międzynarodowy 24 T
 5. Transport krajowy 24 T
 6. Przecieranie drewna z powierzonego materiałuDrewno opałowe


Nasz cel: produkcja opakowań drewnianch i dostarczanie ich naszym klientom jest wciąż ten sam.
Chcemy realizować go jednak z każdym dniem lepiej, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Nasza firma kładzie duży nacisk na gospodarkę odpadami.
Zarówno zrzyny jak i trociny sprzedawane są do zakładów zajmujących się ich przeróbką np. trociny do zakładów produkujących płyty meblowe.

Zapraszamy do współpracy

Masz Pytania?

tel. 91 4021712
kom. 606 68 23 68
kom. 606 46 18 17

Zadzwoń!
Zapraszamy do współpracy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JUTAN 2014

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem